info@asabix.com
Меню
08.06.2017

Артем Шишкін

Співвласник компанії CooverBox

Працювали з компанією Asabix з розвитку не простого проекту - інтернет конструктора cooverbox.in.ua. Компанія робила мобільну версію і багато інших доопрацювань. Також, разом з Асабікс запускали/адаптували проект під інший (російський) ринок. Робота чітка "ТЗ - реалізація", з розумінням справи, оперативністю і кроками на зустріч клієнту. Всім рекомендую.

05.06.17

Сергій

менеджер з розвитку

Мене звати Сергій, я менеджер компанії Біфарм. Ми були в пошуках надійного підрядника з технічного обслуговування нашого сайту https://www.bepharm.ru. Поспілкувавшись з Богданом, взяли рішення передати сайт їм, так як вони спеціалізуються на платформі Бітрікс.
   Співпрацюємо вже майже пів року. За цей час не виникало ніяких проблем по роботах. Всі наші вимоги по сайту були реалізовані. У компанії завжди підкажуть як краще підійти до вирішення того чи іншого завдання.
    Можу рекомендувати компанію до співпраці. Якщо хочете отримати якісний продукт в обумовлені терміни звертайтеся в "Asabix".

08.06.2017    

06.03.2018

Павло

Менеджер проекту igravecare.com

Мене звати Павло, я менеджер проекту igravecare.com. Проект виконаний на 1С-Бітрікс, дуже великий і дуже складний у виконанні, його робили протягом року, Я познайомився з Юрою (керівником ASABIX) за рекомендацією самої компанії Бітрікс, як володаря золотого сертифікату. Хлопці включилися в роботу в самому кінці тобто не брали участь на стадії проектування і розробки, і це не завадило повністю розібратися в нашій складній системі. Можу сказати одне, їм потрібно дати платиновий сертифікат, якщо він у них є). А якщо без жартів, розбираються в Бітрікс ідеально. Працюємо по сьогоднішній день і рекомендуємо всім.

06.03.18

Тут ви зможете прочитати більше відгуків Тут також відгуки