info@asabix.com
Меню
08.06.2017

Артем Шишкін

Співвласник компанії CooverBox

Працювали з компанією Asabix з розвитку не простого проекту - інтернет конструктора cooverbox.in.ua. Компанія робила мобільну версію і багато інших доопрацювань. Також, разом з Асабікс запускали/адаптували проект під інший ринок. Робота чітка "ТЗ - реалізація", з розумінням справи, оперативністю і кроками на зустріч клієнту. Всім рекомендую.

05.06.17

06.03.2018

Павло

Менеджер проекту igravecare.com

Мене звати Павло, я менеджер проекту igravecare.com. Проект виконаний на 1С-Бітрікс, дуже великий і дуже складний у виконанні, його робили протягом року, Я познайомився з Юрою (керівником ASABIX) за рекомендацією самої компанії Бітрікс, як володаря золотого сертифікату. Хлопці включилися в роботу в самому кінці тобто не брали участь на стадії проектування і розробки, і це не завадило повністю розібратися в нашій складній системі. Можу сказати одне, їм потрібно дати платиновий сертифікат, якщо він у них є). А якщо без жартів, розбираються в Бітрікс ідеально. Працюємо по сьогоднішній день і рекомендуємо всім.

06.03.18

Олексій Капуста

керівник Інституту Адізеса в Україні

Співпрацею з компанією Asabix абсолютно задоволений. За весь час не виникало ніяких проблем по роботах. Всі наші вимоги по сайту були реалізовані. У компанії завжди підкажуть як краще підійти до вирішення того чи іншого завдання.

Якщо хочете отримати якісний продукт в обумовлені терміни звертайтеся в Asabix.

27.04.18

Тут ви зможете прочитати більше відгуків Тут також відгуки
Захист від автоматичного заповнення
Введіть символи з картинки*